JUNGLEHOUSE TREENINGUD

LOE ROHKEM JUNGLEHOUSE KOHTA

JUNGLEHOUSE

Igaüks meist on omanäoline. Mõelda vaid, kui igav oleks maailm, kui me kõik oleks täpselt ühesugused. Enesearmastus ja tegutsemine on see, mis aitab meil avastada parima versiooni iseendast. Junglehouse on personaalse lähenemisega, avatud meelega, hinnangutevaba kogukond ja soovib inspireerida inimesi leidma endas see tantsiv ja tugev junglelady, kes laseb end vabaks ja elab hetkes. Läbi ZUMBA, STRONG NATION ja CIRCL Mobility treeningute toetame ja suuname aktiivsele ja tervislikule elustiilile. Soovime motiveerida inimesi elama iseenda reeglite järgi. 

 

 ZUMBA

Zumba on tantsuline fitnesstreening, kus kasutatakse Ladina-Ameerika rütme ja elemente nagu reggaeton, salsa, merenque, cumbia jt. Tund on väga mitmekülgne ja emotsionaalne ning treeningul on ka teiste tantsustiilide mõjutusi. Zumba treening parandab kehalist vormi, hävitab stressihormoone, parandab rühti, suurendab erksust, tõstab lihaste toonust, kiirendab ainevahetust, arendab koordinatsiooni ja rütmitunnetust, vabastab loovust ja parandab enesetunnet nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Tants teeb ilusaks ja õnnelikuks. Zumba on lõbus ja erinev kõigest, mida seni oled treeninguks pidanud. See treening on laineid löönud juba 23 aastat ja jätkab sama jõuliselt. 

 Zumba põhirütmideks on merengue, salsa, cumbia ja reggaeton. Merengue on muusikastiil ja tants, mis pärineb Dominikaani Vabariigist. Algselt oli tegemist väga tõsise iseloomuga tantsuga, kuid hiljem on see muutunud lõbusamaks ja sensuaalsemaks. Merengue on tempokas ja tantsu iseloomulikud sammud pärinevad suhkrurooistandustes ahelates töötanud orjade trummilöökide taktis astumisest. Salsa on Kariibi mere päritolu muusikastiil ja tants. Liikumine tantsupõrandal toimub üsna kompaktselt ja põhisammudega liigutakse ette ja taha. Tavaliselt koosneb salsamuusika keerulistest löökriistarütmidest ning on kiire, vahel on muusika ka aeglasem ja romantilisem. Cumbia on tants ja muusikastiil, mis on pärit Kolumbiast. See on segu põliselanike, hispaanlaste ja aafriklaste kultuuri elementidest. Cumbia on Kolumbia rahvatants. Tegemist on väga omapärase ja mõnusa energiaga tantsuga. Reggaeton’i muusika ja tantsustiil pärineb Puerto Ricost ning on suurepärane segu hip-hopist, reggae‘st ja Ladina-Ameerika muusikast. Reggaeton on kombinatsioon hip-hopi ja dancehall’i sammudest. See on hetkel üks kõige populaarsemaid muusikažanre. 

Zumba treeningul on neid stiile kohandatud ja omavahel kombineeritud. Lisaks neile neljale stiilile puutud meie zumba treeningus kokku kindlasti ka bachata, flamenco, hip-hopi ja paljude teiste lõbusate stiilidega. Põnevus ja tantsulised väljakutsed ootavad sind just selles treeningus. 

ZUMBA TREENINGUST TÄPSEMALT

 Tantsud on ülesehituselt lihtsad, et iga osaleja saaks kohe kaasa tantsida.

Tunni jooksul treenid tõhusalt lihaseid, ka südamelihast, ühtlasi saad nautida head muusikat ja liikumisest tekkivat positiivset energiat.
Tänu intensiivsele treeningule kulutad kaloreid ja paraneb füüsiline vorm.
Peale tantsutrenni tunned ennast nii füüsiliselt kui ka vaimselt hästi. 

STRONG NATION

STRONG NATION on kogu keha lihastreening, kus iga liigutus on sünkroonitud muusikasse. Oma keharaskust ära kasutades arendab see vastupidavust ja lihastoonust. Selles intensiivses ja tõhusas treeningus avastad endas täiesti uusi külgi ning saad teada kui võimekas sa tegelikult oled. Treeningus läheb vaja ka matti. 

CIRCL MOBILITY

CIRCL MOBILITY on liikuvustreening, mis parandab keha liikuvusulatust ja aitab kaasa treeningjärgsele taastumisele.Treening aitab suurendada liiges-ja lihasliikuvust läbi kontrollitud liikumise, õige hingamise, liikuvusharjutuste ja venituste. 

NOORTE ZUMBA

Treening sisaldab noortele mõeldud liikumist, rütmikat ja tantse – spetsiaalselt eale vastavat koreograafiat. See on lõbus ja energiline treening, kus osalejad saavad tutvuda erinevate rütmidega, koguda uusi teadmisi maailmast, end liikumise abil väljendada ja nautida koostegemise võlu. Zumba treening arendab koordinatsiooni, vastupidavust, rütmitunnetust ja enesekindlust. Vinge ja meeldejääv treening garanteeritud.

 

TREENINGUID VIIB LÄBI HEDI KUHLAP

“Olen tunde juhendanud nüüdseks seitse aastat. Tantsimine on olnud minu hobi terve elu
ning liikumine on see, mis paneb silma särama. Hindan väga positiivset ellusuhtumist ning
meie JUNGLEHOUSEi pere annab seda igapäevaselt.” 

Litsentsid

2017 Zumba Fitness Instructor (Merengue, Salsa, Cumbia, Reggaeton)
2020 Zumba Kids & Kids Junior Instructor (Merengue, Salsa, Cumbia, Reggaeton)
2022 Strong Nation Instructor
2022 Plate by Zumba
2023 CIRCL Mobility Instructor

Koolitused

2019 ZUMBA® RHYTHMS 2 (Flamenco, Samba, Belly Dance, Soca)
2020 ZUMBA® RHYTHMS 3 (Brazilian Funk, Bhangra, Afrobeat, Street Heat)
2020 ZUMBA® CUE LIKE A PRO
2020, 2021 ZUMBA® VIRTUAL PRO
2021 ZIN Virtual Convention
2021 ZIN Academy Spain, Malaga
2022 Brazil, Africa, India, Garribean E-learning
2022 Zumba Glutes
2022 Zumba Core
2023 ZIN Academy UK, Manchester
2023 ZIN Academy Spain, Malaga
2024 ZIN Academy UK, Manchester
2024 Happiness Unlocked E-learning