JUNGLEHOUSE TREENINGUD

PRIVAATSUSPOLIITIKA

JUNGLEHOUSE OÜ PRVIVAATSUSPOLIITIKA

 

Privaatsustingimused reguleerivad isikuandmete töötlemist ja küpsiste kasutamist JUNGLEHOUSE OÜ veebilehel. Isikuandmete töötlemine on igasugune veebilehe kasutaja isikuandmetega tehtav tegevus – andmete kogumine, töötlemine, talletamine, parandamine või kustutamine. Kasutajad on kõik isikud, kes külastavad veebilehte, tarbivad teenuseid või edastavad omalt poolt infot.

Peame lugu oma klientide privaatsusest, seega peame kinni isikuandmete töötlemise ja säilitamise põhimõtetest. Kogume vaid selliseid andmeid, mis on vajalikud teenuse osutamiseks. Andmete kogumine võib toimuda meie veebilehel, e-maili teel, sotsiaalmeedias või telefoni teel. Veebilehte kasutades annab kasutaja nõusoleku oma andmete töötlemiseks.

Teie isikuandmeid ei väljastata kolmandatel osapooltele (v.a. seaduses õigusaktidega lubatud juhtudel riigiasutustele). Teil on õigus igal hetkel taotleda oma isikuandmete kustutamist. Oma õiguste kasutamiseks tuleb kasutajal saata e-posti aadressile info@junglehouse.ee vastavasisuline sooviavaldus.

Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas veebilehte kasutatakse, et seda kasutajatele isiklikumaks ja kasutajasõbralikumaks muuta. Lisaks aitavad küpsised koguda kasutajastatistikat, mis võimaldab mõõta ja parandada veebilehe toimivust ning annab alusandmed, et viia läbi efektiivne turundustegevus. Küpsis on väike tekstifail, mille veebilehitseja automaatselt kasutaja poolt kasutatavasse seadmesse salvestab. Küpsised võivad olla loodud erinevate teenusepakkujate poolt, näiteks Google ja Facebook. Küpsisefailid ei ole arvuti jaoks ohtlikud. Meie lehel kasutatakse isiksustamata külastuste jälgimiseks Google Analytics, Facebooki ja Google Analytics’i poolt pakutavaid küpsiseid.

Kui teil on küsimusi selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame, siis võtke meiega ühendust:

JUNGLEHOUSE OÜ
e-post: info@junglehouse.ee